Правова угода

Інформація щодо медичних препаратів компанії розміщена з метою загального інформування, не є рекламою та призначена для медичних та фармацевтичних фахівців.

Інформація про рецептурні препарати, їх властивості, способи застосування та можливі протипоказання надається виключно спеціалістам охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).

Інформація надається виключно для ознайомлення з препаратами та не є посібником для самостійної діагностики або лікування, а також, не може бути використана в якості медичних порад або рекомендацій. ТОВ «АБРИЛ ФАРМ» не несе відповідальності за можливу шкоду, спричинену Вашому здоров’ю у разі самостійного лікування, що проводиться на базі
використання рецептурних препаратів (без попередньої консультації зі спеціалістом).

Якщо Ви не є спеціалістом охорони здоров’я, проте, порушуючи ці умови, підписуєте дану угоду, компанія ТОВ «АБРИЛ ФАРМ» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання Вами інформації з цього розділу сайту, без попередньої консультації зі спеціалістом. Ви робите це самостійно та осмислено, усвідомлюючи, що застосування рецептурних препаратів можливо тільки після попередньої консультації зі спеціалістом охорони здоров’я.