Фармаконагляд

Для кожної людини реакції на лікарські засоби можуть бути різними. В ході клінічних випробувань, на жаль, неможливо визначити всі побічні реакції. Фармаконагляд – об’єднує всі дії, пов’язані з виявленням, оцінкою, розумінням і запобіганням несприятливих реакцій або будь-яких інших проблем, пов’язаних з лікарськими засобами.

У нашій компанії створена система фармаконагляду спрямована на моніторинг безпеки та ефективності протягом усього життєвого циклу кожного нашого продукту. Ми прагнемо підтримувати ефективний зворотній зв’язок зі споживачами нашої продукції і фахівцями охорони здоров’я для спостереження за проявами будь-яких побічних реакцій.

Якщо Вам стала відома будь-яка інформація про побічні реакції, або відсутності ефективності представлених нами лікарських засобів, пропонуємо Вам вибрати оптимальний для Вас спосіб зворотного зв’язку:

depositphotos_18322911-stock-photo-24-7-green-glossy-iconКонтактні дані Контактної особи, відповідальної за фармаконагляд в Україні:
Ім’я: Онищук Людмила
Адреса: ТОВ «Медінвест ЛТД»,
Україна, Київ-142, просп. Паладіна 32/34
тел: +38(068)174-79-47; +38(044)424-10-44
e-mail: pharmacovigilance.med@gmail.com

Бланк форми для медичних працівників
Бланк форми для пацієнтів
Лист звернення Абифлокс

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є суворо конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством. Повідомлення не є формальним визнанням того, що медичний персонал, установа, виробник або лікарський засіб були причиною або яким-небудь іншим способом сприяли побічній реакції або дії.