Фармаконагляд

Для кожної людини реакції на лікарські засоби можуть бути різними. В ході клінічних випробувань, на жаль, неможливо визначити всі побічні реакції. Фармаконагляд – об’єднує всі дії, пов’язані з виявленням, оцінкою, розумінням і запобіганням несприятливих реакцій або будь-яких інших проблем, пов’язаних з лікарськими засобами.

У нашій компанії створена система фармаконагляду спрямована на моніторинг безпеки та ефективності протягом усього життєвого циклу кожного нашого продукту. Ми прагнемо підтримувати ефективний зворотній зв’язок зі споживачами нашої продукції і фахівцями охорони здоров’я для спостереження за проявами будь-яких побічних реакцій.

Якщо Вам стала відома будь-яка інформація про побічні реакції, або відсутності ефективності представлених нами лікарських засобів, пропонуємо Вам вибрати оптимальний для Вас спосіб зворотного зв’язку:

depositphotos_18322911-stock-photo-24-7-green-glossy-iconКонтактні дані Контактної особи, відповідальної за фармаконагляд в Україні:
Ім’я: Онищук Людмила
Адреса: ТОВ «Медінвест ЛТД»,
Україна, Київ-142, просп. Паладіна 32/34
тел: +38(068)174-79-47; +38(044)424-10-44
e-mail: pharmacovigilance.med@gmail.com

Бланк форми для медичних працівників
Бланк форми для пацієнтів

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є суворо конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством. Повідомлення не є формальним визнанням того, що медичний персонал, установа, виробник або лікарський засіб були причиною або яким-небудь іншим способом сприяли побічній реакції або дії.

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do